
Пісочниця розмір 56х56х63.5 см, для гри з водою та піском, стільчик, формочки для піску, відерце, в коробці
1 545 ₴
- В наявності
- Код: HG 1258
+380 (66) 178-72-55
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір для гри з водою та піском "2 в 1" — яскрава та функціональна іграшка, яка подарує малюкові море задоволення як вдома, так і на вулиці. Цей барвистий і функціональний столик дозволяє дітям грати з водою, піском і аксесуарами, водночас розвиваючи моторику та уяву.
Особливості:
- у комплекті: столик, стільчик, відерце, фігурки дельфінів, форми для гри з піском, лопатка;
- розмір столу: 64.5×56×56 см;
- розмір стільця: 22×22×15 см;
- розмір упаковки: 51×53×12.5 см;
- підходить для гри з водою та піском у приміщенні або на подвір’ї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴

