Басейн надувне дно, вiд 2-х рокiв, 104-84 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 45 л |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 102 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Тип дна | Гладке |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


