Насолоджуйтесь пляжем із яскравим та веселим ігровим набором від Mideer.
Кожен інструмент створено для творчого будівництва замків із піску.
Робіть пасочки з піску за допомогою формочок. Використовуйте лопатку та граблі для копання та будівництва. Штовхайте машинку для перевезення піску.
Млин для води крутиться при наливанні води чи насипанні піску.
Виготовлено з міцного, гнучкого матеріалуБезпечний для дітей, стійкий до поломок
В наборі: відерце, самоскид, млинок, 2 формочки, лопатка, граблі, сітка для зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








