Набір "Дикі тварини" чудово підходить для того, щоб розважити дитину і розширити її уявлення про навколишній світ.
До його складу входять 19 фігурок диких тварин, дерева, елементи пейзажу. Фігурки виконані з пластоізоляції.
В упаковці: 38*26*8см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Дикое животное |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Ширина упаковки | 255 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 445 ₴





