
Пісочний набір човен, розмір - 36х21х9.5, самоскид, млин, шпатель, лійка, сито, граблі, лопатка,
590 ₴
- Нет в наличии
- Код: 913-328
+380 (66) 178-72-55
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Подаруйте малюкові гарні емоції та позитивні враження від веселої гри з піском! Пропонуємо вашій увазі цікавий пісочний набір для веселого дозвілля дитини, що однозначно стане улюбленою іграшкою!
Особливості:
- човен;
- розмір човна: 36х21.5х9.5 см;
- машина-самоскид;
- розмір самоскида: 15х12.5х12.5 см;
- млин;
- лійка;
- сито;
- граблі;
- шпатель;
- граблі-сито;
- лопатка;
- воронка;
- 12 формочок.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Наборы для обучения |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 37 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Высота | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴

