Тривимірний пазл CubicFun City line Лондон із LED-підсвічуванням сподобається юним архітекторам. Побудуйте макет столиці Англії та Сполученого Королівства із найвидатнішими його спорудами.
Елементи виготовлені з пінополістиролу.
Розмір готової моделі становить 53 × 17 × 26.5 см. Для живлення потрібні 2 батарейки типу АА (немає в комплекті).
Складання тривимірного пазла CubicFun сприяє розвитку дрібної моторики, логічного мислення, пам'яті та концентрації уваги.
Рекомендовано для дітей від 8-ми років.
Елементи виготовлені з пінополістиролу.
Розмір готової моделі становить 53 × 17 × 26.5 см. Для живлення потрібні 2 батарейки типу АА (немає в комплекті).
Складання тривимірного пазла CubicFun сприяє розвитку дрібної моторики, логічного мислення, пам'яті та концентрації уваги.
Рекомендовано для дітей від 8-ми років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CubicFun |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Высота | 22 см |
| Длина | 6 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | L532h |
| Вес | 0.68 |
| Возраст | 8 |
| Возраст детей до, лет | 18+ |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в инд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в мастер-упаковке, шт. | 16 |
| Подкатегория (АФК) | Конструкторы |
| Страна регистрации ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Цвет | разноцветный |
| Штрихкод | 6944588205324 |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴


