Сортер у формі яблука
Іграшки-сортери у формі яблука — відмінний спосіб залучити дітей до використання свого уяви та грати в більш стимулюючому середовищі. Це допомагає їм розрізняти кольори та форми, а також покращує їхню дрібну моторику і координацію.
Діти повинні грати такими іграшками кілька разів на день, щоб краще контролювати руки та зміцнити мізинці. Це допоможе їм вільніше маніпулювати дрібними предметами. Великі форми іграшок не дозволяють проковтнути або викликати удушення.
У наборі:
- Форма яблука (2 частини)
- 7 формочок
Матеріал: дерево, пластик.
Розмір упаковки: 16,6 x 15,2 x 17,6 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Top Bright |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Размеры | |
| Длина | 166 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Высота | 176 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 605 ₴






